замість зірочки запису 24*11 поставити таку цифру зоб отримати число кратне 3(всі можливі випадки)

і росписати відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

1 - 24111:3=8037

4 - 24411:3=8137

7 - 24711:3=8237

Во всех остальных есть остача