Знайдіть число якщо неповна частка від ділення його на 18 дорівнює 209 а остача 7


Ответы на вопрос

Отвечает Тлепкали Жанерке.

Ответ:

3769

Пошаговое объяснение:

По формуле деления с остатком a=bq+r.

a=18·209+7=3769