6) Нехай вік матері Т років, а сина – k років. Син молодший від матері на проків. Виразіть кожну з

величин Т, kiп через дві інші. T = ; k= : п=​

Ответы на вопрос

Отвечает Есауленко Инна.

Пошаговое объяснение:

Вік матері - Т років

Вік сина - k років

Син молодший від матері на n років

n = T - k - різниця у віці

T = k + n    вік матері

k = T - n   вік сина