Ширина прямокутника 4/5 м , а довжина на 1 1/20 більша знайдіть периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ласица Вераника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4/5 + 1. 1/20 = 16/20 +

1. 1/20 = 1. 17/20 (м) - длина

2) 2 * (4/5 + 1. 17/20) =

2 * (16/20 + 1. 17/20) =

2 * 1. 33/20 = 2 * 2. 13/20 = 2 * 53/20 = 1 * 53/10 = 53/10 = 5. 3/10 (м) - периметр

Ответ: 5. 3/10 м