Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку (6;0) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Алина.

Ответ:

0=k×6+b

Пошаговое объяснение:

рівняння прямої має вигляд y=kx+b, де k та b -деякі числа

х=6, у=0, тоді рівняння прямої матиме вигляд 0=k×6+b