Знайдіть площу паралелограма, якщо його діагоналі дорівнюють 3 i 5, а гострий кут 60°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуковская Виолетта.

Пошаговое объяснение:

d1=5

d2=3

<beta=60 градусов

S=1/2×d1×d2×sin(beta)=1/2×5×3×(корень3/2)=

=15/4×корень3