Яка з наведених функцій є непарною a)y=8x+3 б)y=9x⁵-4 в)y=3x⁷+5x г)y=2x⁶ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бакирова Диёра.

Ответ:

f(-x)=-f(x) умова непарної функції

y(-x)=3((-x)^7+5(-x)=-3X^7=-5x

ответ: в)y=3x⁷+5x непарна функція

Пошаговое объяснение: