Добуток трьох послідовних чисел дорівнює 4080. Знайди ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Санакулов Феруз.

Ответ:

n+(n+1)+(n+2)=4080

n+n+1+n+2=4080

3n=4080

n=4080/3

n=1359

n+1=1360

n+2=1361

Ответ: 1359, 1360, 1361