Срочно даю 50 балов!!!!! відрізок а1в1-паралельна проекція відрізка ав на площину а.Знайдіть

довжину відрізка мм1, якщо аа1=10 см,вв1=16см.аа1||вв1||мм1,ам:мв=2:1​

Ответы на вопрос

Отвечает Софейченко Рома.

Пошаговое объяснение:

Відрізок АВ перетинає площину α, отже, Т. А і т. В розташовані по по різні боки від площини.  

Через дві паралельні прямі можна провести площину, притому тільки одну. АА1 і ВВ1 лежать в одній площині, паралельна їм ММ1 лежить в тій же площині. Ця площина перетинає площину α по прямій А1В1.  

Проведемо АС∙А1В1 і продовжимо ММ1 до перетину з нею в т. К, А ВВ1 - в точці С.

У паралелограмі аа1в1с сторони СВ1=АА1=5, МК паралельна їм і дорівнює 5.

В ∆ АВС пряма МК-середня лінія і дорівнює половині ВС.  

ВС=ВВ1+СВ1=12

МК=12: 2=6

ММ1=МК-М1К=6-5=1 (од. довжини)