ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 15 БАЛОВ6. 9 однакових цукерок коштують 11 грн з копійками, а 13 таких же

цукерок - 15 грн з копійками. Скільки коштує одна цукерка?

Ответы на вопрос

Отвечает Нейман Полина.

Відповідь:

1 цукерка коштує 1,2грн

Покрокове пояснення:

Нехай 1 цукерка = Х грн, тоді

13/15=1/Х

13*Х= 15

Х= 15/13

Х=1,2 грн

Отвечает Бочкарёв Даниил.

Ответ:

1,18 грн

Пошаговое объяснение:

9ц + 13ц = 22ц

11грн + 15грн = 26грн

26/22 = 1,18 грн