З автобуса на зупинці вийшли одночасно два чоловіки й пішли вздовж шосе в протилежних напрямках.

Швидкість одного з них 5 км/год, а іншого- 4 км/год. Яка відстань буде між ними через 3 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Самойловских Алексей.

Ответ:

27 км

Пошаговое объяснение:

Рух у протилежних напрямках

Швидкість першого ( V₁) = 5 км/год

Швидкість другого (V₂) = 4 км/год

Час ( t) = 3 год

Відстань ( S ) = ? км

1) Знайдемо швидкість віддалення :

Vв = V₁ + V₂ = 5 + 4 = 9 км/год

2) Знайдемо відстань між пішоходами через 3 години :

S =Vв*t = 9 * 3 = 27 км

Відповідь : через 3 години відстань між ними буде 27 км.