У трьох пакетах 8 кг рису. У першому та другому 7 7/20 кш , другому і третьому - 3 5/12 кг. Скільки

рису у кожному пакеті

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8 - 7. 7/20 =

7. 20/20 - 7. 7/20 = 13/20 (кг) - в 3-ем пакете

2) 8 - 3. 5/12 =

7. 12/12 - 3. 5/12 = 4. 7/12 (кг) - в 1-ом пакете

3) 8 - (13/20 + 4. 7/12) =

8 - (39/60 + 4. 35/60) =

8 - 4. 74/60 = 8 - 5. 14/60 =

7. 60/60 - 5. 14/60 = 2. 46/60 = 2. 23/30 (кг) - во 2-ом пакете

13/20 + 4. 7/12 + 2. 23/30 = 39/60 + 4. 35/60 + 2. 46/60 = 6. 120/60 = 8