Знайди різницю дробів. У відповідь запиши нескоротний дріб. 3/12 - 1/21 / ето типа 3 --- 12


Ответы на вопрос

Отвечает Данченко Роман.

Ответ:17/84

Пошаговое объяснение:

3/12-1/21=21/84-4/84=17/84