Власна швидкість катера дорівнює 14,7км/год, а йог швидкість проти течії річки - 10,2км/год. Яку

відстань подолає катер пливучи 2 год за течією річки і 4,5 год проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Сомойленко Руслана.

38,4 км та 45,9 км

Пошаговое объяснение:

1)14,7-10,2=4,5км/год-швидкисть течии рички

2)(14,7+4,5)*2=38,4км- пропливе катер за течиею

3)(14,7-4,5)*4,5=45,9км