Периметр прямокутника дорівнює 16см. знайдіть його сторони якщо одна з них на 2см більше за другу

помогите срочно!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лошкарёв Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = х + 2 см

Р = 16 см

2 * (х + х + 2) = 16

2 * (2х + 2) = 16

4х + 4 = 16

4х = 16 - 4

4х = 12

х = 12 : 4

х = 3

1 сторона = (х) = 3 см

2 сторона = (х + 2) = 3 + 2 = 5 см

Р = 2 * (3 + 5) = 2 * 8 = 16 см

Ответ: 3 см и 5 см