Функція задана формулою f(x) = 2x - 4 знайдіть f(3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Матвей.

     f(x)=2x-4

При  x=3   находим  f(3)=2*3-4=6-4=2

Ответ:    f(3)=2