У прямокутнику ABCD бісектриса кута 4 перетинає сторону ВСУ точці E. Відрізок BE більший за

відрізок ECy 3 рази. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 40 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балахонова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на мове не бачу, потому выбирай правильный вариант

CE=x, BE=3x, BC=4x, AD=4x, AB=3x, CD=3x

4x+3x+4x+3x=14x=40 x=40/14 BC=AD=80/7,  AB=CD=60/7

или

CE=3x, BE=x, BC=4x, AD=4x, AB=x, CD=x

4x+x+4x+x=10x=40 x=40/10=4 BC=AD=16,  AB=CD=4