Знайти суміжні кути,якщо один з них на 52° більший за другий. ПОМОГИТЕ ДАЮ БАЛЫ!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Свистунов Александр.

Відповідь:

cума кутів=180⁰

1-й кут-х

2-й кут х+52

х+х+52=180

2х=180-52

2х=128

х=128/2=64⁰

2-й кут 180-64=116⁰

Покрокове пояснення: