На трьох полицях 629 книг. на першій полиці у 2 рази більше книжок, ніж на другій , а на третій на

141 книжку більше, ніж на другій. Скількиі книг на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Даниил.

друга полиця :х
перша Полиця : 2х
третя полиця : 141+х
Складемо рівняння :
х+2х+141+х=629
4х+141=629
4х=629-141
4х=488
х=488:4
х=122
Тоді полиця 1=2.122=144
Полиця 2=122
Полиця 3=141+144=285
Отвечает Уханов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2x+x+x+141=629

4x+141=629

4x=629-141

4x=488

x=122 на второй полке

2×122=244-на первой полке

122+141=263-на третий полке