Срочно На математичній олімпіаді учасникам було запропоновано 10 задач. За кожну правильно

розвязану зажачу нараховували 5 балів, а за кожну не розвязану чи розвязано невірно - знімали 3 бали один учасник отримав 34 бали. Скільки задач він розвязав правильно

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Дима.

Відповідь:

8

Покрокове пояснення:

x - правильно розв'язані задачі ; y - неправильно розв'язані задачі

5x - 3y = 34

x + y = 10

y = 10 - x

5x - 3(10 - x) =34

5x - 30 + 3x = 34

5x + 3x = 34 + 30

8x = 64

x = 64:8

x = 8