Знайдіть площу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 9 см і 20 см, а кут між ними 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

а=9см

b=20cм

кут = 30°

S=1/2*ab*sinкута

S=1/2*9*20*sin30°=1/2*9*20*1/2=45см^2

Отвечает Абдугаппаров Ержан.

Пошаговое объяснение:

s =  \frac{1}{2} ab \sin(  \alpha )  \\ s =  \frac{1}{2}  \times 9 \times 20 \times  \sin(30)  =  \\  =  \frac{1}{2}  \times 9 \times 20 \times  \frac{1}{2}  =  \\  = 45( {cm}^{2} )