Сторона трикутника дорівнює 12 см, а висота, проведена до неї, - 2,5 см. Знайдіть площу трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

a=12см

h=2,5см

S=1/2*ah=1/2*12*2,5=15см^2