Знайдіть суму, якщо перший доданок дорівнює 13/25 а другий 3/20


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13/25 + 3 /20= 52/100 + 15/100 = 67/100