Зробіть пж скоро треба власна швидкість теплохода дорівнює27 5/6 км/год, а швидкість течії річки

2 1/3км/год.Знайдіть швидкість теплохода і швидкість проти течії річки​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 )    27 5/6 + 2 1/3 = 29 7/6 = 30 1/6 ( км/год )  -  швидкість теплохода за течією ;

2 )   27 5/6 - 2 1/3 = 25 3/6 = 25 1/2 ( км/год )  -  швидкість теплохода

проти течії .