На лісопилці було 408 соснових колод і 342 березових. За тиждень на дошки розпиляли 396 колод.

Скільки колод залишилося розпиляти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазалов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

408 + 342 = 750 колод всього

750 - 396 = 354 колоди залишилося розпиляти

Отвечает Козлова Настя.
Соснових-408к.
Березових-342к.
Розпиляли-396к
Залишилось-?
1)408+342=750(к)-всього колод
2)750-396=354(к)-залишилось розпиляти
ВІДПОВІДЬ:354 колоди залишилось розпиляти