4 класс 136 бет 8 тапсырма фигураның ауданын есепте 4м 3м 4м 2м​


Ответы на вопрос

Отвечает Башара Богдан.

Пошаговое объяснение:

S1=2м×4м=8²

S2=3м×4м=12²

S=12м²×8м²=96м²

S=96м²

1 0