печиво, цукерки і вафлі мають загальну масу 18 кг. печиво і вафлі важать 10,2кг, а вафлі та цукерки

12 цілих 2 численник 3 знаменник скільки кг важать вафлі?

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18-10,2= 7,8 кг-цукерки

12 2\3 - 7 8\10=12 2\3  - 7 4\5= (38*5)\(3*5) -  (39*3)\(5*3)=190\15 - 117\15=73\15=

= 4 13\15 кг-вафлі