Знайди кут між двома прямими, якщо різниця двох кутів, утворених при пере- тині цих прямих,

дорівнює 64°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

58 і 122

Пошаговое объяснение:

х+х+64=180

2х=180-64

х=166:2

х=58-1 кут

58+64=122-2 кут