Кульку кинули вертикально вгору зі швидкістю 5м/с. через 2с вона впала на землю на яку максимальну

висоту піднімається кулька?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

Ответ:

V₀=8 м/c, g=10 м/с^2;

h-?

h=\frac{(v_{0})^2}{2*g}=64/20=3.2h=2∗g(v0)2=64/20=3.2 метра.