Цирк аренасының шеңберінің ұзындығы 31,4 м аренаның радиусы мен ауданын табыңдар​


Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.

Жауап:

Аудан 78,5метр

Радиус 5 метр

Шығарма:

C=31,4m

S=?

R=?

1)3,14×d=31,4

D=31,4:3,14

D=10(m) диаметр

2) R=10/2=5(м) радиус

3)S=3,14×5²=78,5(m)аудан

Жауап: R=5метр ; S= 78,5 метр