Яку відстань турист пройде за 0,6 годин, якщо його швидкість 3 цілих і дві третіх​


Ответы на вопрос

Отвечает Хальясмаа Аллан.

Ответ:

2.2км

Пошаговое объяснение:

3⅔=11/3

11/3х6/10=66/30=22/10=2.2