Магазин продав за три дні 1234 кг картоплі.за перший і другий дні продали 835 кг,а за перший і

третій-781 кг картоплі.Скільки кілограм картоплі продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1234 - 835= 399 кг продали за третій день

781 - 399= 382 кг продали за перший день

835 - 382=453 кг продали за другий день