Одна сторона трикутника 10 см друга три рази довша за першу і на 9 см коротша за третю​


Ответы на вопрос

Отвечает Костина Анастасия.

Ответ:

Одна сторона треугольника 10 см вторая три раза длиннее первую и на 9 см короче третью

10 • 3 = 30 (см) довжина другої сторони трикутника

30 + 9 = 39 (см) довжина третьої сторони трикутника

P= 10 + 30 + 39=79 (см)

Довжина всіх сторін 79 см