Ферменське господарство зібрала 960 т зерна.Зних:76% складає пшениця а 5/6 решти жито.Скількижито

зібрало господарство?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:   192 т .

Пошаговое объяснение:

1) 960 * 0,76 = 729,6 ( т ) - зібрали пшениці

2) 960 - 729,6 = 230,4 ( т ) - становить решту зернових

3) 230,4 * 5/6 = 38,4 * 5 = 192 ( т ) - зібрано жита