Числа a та b задовольняють |а-3|=|b+6|, а різниця між ними не дорівнює 9.Чому дорівнює a+b?


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Відповідь:

a+b = -3

Покрокове пояснення:

|а-3|=|b+6|

1)

a-3 = b+6

a-b =9 не удовлетв. условие

2)

-(a-3) = b+6

a+b = -3