10 м квадратних повітря мають масу 13 кг. Яка маса повітря в кімнаті, довжина якої 6 м , ширина - 4

м , а висота - 2,5 м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дергунов Дмитрий.

V_0=10\\a=6\\b=4\\c=2.5\\m_0=13

M=V*p=\frac{a*b*c*m_0}{V_0} =78