Спростити вираз і знайти значення.15х+18х -10х, якщо х =24​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

15х+18х-10х=23х

23*24=552

Отвечает Модник Слава.

спростити вираз і знайти значення. 15х+18х - 10х

х= 24:

Пошаговое объяснение:

15x + 18x - 10x = 23x \\ 23 \times 24 = 552