Відстань між містами Райдужне та Променисте дорівнює 320км. Якою буде відстань на карті з масштабом

1:4 000 000?​

Ответы на вопрос

Отвечает Rusev Ivan.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

320 км = 32 000 000 см

х = расстояние на карте

х/32000000 = 1/4000000

х = 32000000 * 1 / 4000000

х = 32000000/4000000

х = 8

Ответ: 8 см