Садову ділянку розміром 54x48 м по периметру потрібно огоро- дити парканом. Для цього через рівні

проміжки необхідно поставитибетонні стовпи. Скільки стовпів потрібно для цього та на якій макси-мальній відстані один від одного вони мають стояти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубенян Наталія.

Ответ:

Периметр делянки Р = 2*(a + b) = 2*(54 + 48) = 204 (м)

Так как забор замкнутый, то количество промежутков между столбами равняется количеству столбов.

Находим наибольший общий делитель чисел 48 и 54:

48 = 2*2*2*2*3

54 = 2*3*3*3

НОД(48;54) = 2*3 = 6

Таким образом, максимальное расстояние между столбами - 6 м,

количество столбов 204:6 = 34 (шт.)

Ответ: 6 м; 34 шт.

Пошаговое объяснение:

.