Після придбання ділянки під забудову власник вирішив поставити огорожу. Для цього планував купити

сітку та 56 стовпчиків, які будуть встановлені на відстані 3 м б дм один від одного. Проте сітка, що буде кріпитися до стовпів, у магазині в наявності лише шматками довжиною 3 м 2 дм. Скільки тепер стовпів треба купити господарю? Срочно помогите мне пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Вячеслав.

Ответ:

53

Пошаговое объяснение:

1 дм = 0,1 м

3 м 2 дм = 3,2 м

3·(56-1)=165 м - длина забора.

165÷3,2=51,5625≈52 ⇒ 52+1=53 столбика нужно купить хозяину.