❗СРОЧНО ДО 12 ГОДИНИ ДНЯ❗ На купівлю цукерок Тетянка витратила 42 грн, це склало 3/7 усіх її

грошей. Скільки було грошей у Тетяни?

Ответы на вопрос

Отвечает Каленська Карина.

Ответ:

98 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай у Тетянки  було х грн.

Маємо рівняння:

42=\frac{3}{7}x

\frac{42*7}{3} =x

\frac{294}{3}=x

x=98

Отже у Тетяни було 98 грн