у шостому А класі навчається 40% шестикласників у шостому б 8/25 ау шостому в решта 28 учнів

скільки учнів у всіх шостих класах? срочно,‼️‼️‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Макс.
1)4/100:8/25=1/8-Б
2)4/100:28/1=1/700-В

3)хз
Не знаю ли правильно (((