547. За 5 год товарний поїзд подолав 280 км, а швидкий поїзд за 3 год 255 км. На скільки швидкість

швидкого поїзда більша за швидкість товарного? розв'язок рівнянням​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Кирилл.

1)280:5=56(км/год)-швидкість товарного поїзда

2)255:3=85(км/год)-швидкість швидкого поїзда

3)85-56=29(км/год)-більше

рівняння:

85-х=29;

х=85-29;

х=56;

Відповідь:56

85-56=29