Знайдіть площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 3 1/2 дм та та 2 3/4 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Valishina Alina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 1/2 * 2 3/4= 7/2*11/4=7*11/2*4=77/8=9 5/8