Чоловік купив коня і через деякий час продав його за 24 пістони.Прицьому він втратив стільки

відсотків скільки коштував йому кінь. За скільки пістонів він купив коня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даша.

Ответ:

0,76

Пошаговое объяснение: Позначимо через х ту суму грошей, за яку цей хтось купив коня.

В умові завдання сказано, що ця людина потім продав коня за 24 пістоля, що на х відсотків дешевше ціни, за яку він купив коня,отже, можемо скласти наступне рівняння:

х- (х/100) * х = 24.

Вирішуємо отримане рівняння і знаходимо суму грошей, за яку була куплена кінь:

х-х^2 / 100 = 24;

100x-х^2 = 2400;

х^2-100x + 2400 = 0;

х = 50 ± √(2500 - 2400) = 50 ± √100 = 50 ± 10:

х1 = 50 + 10 = 60;

х2 = 50-з 10 = 40.

Відповідь: хтось міг купити коня за 60 пістолів або за 40 пістолів.

Розділивши обидві частини рівняння на 0.76, отримуємо:

0.76 * х / 0.76 = 24 / 0.76;