Ширина прямокутника 28 см, що становить 1/5 довжини. Який периметр цього прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Броян Лёвик.

Ответ:

a=28 см, это 1/5 b

b=?

P=?

b=28÷1×5=140см (b)

P=(a+b)×2=(28+140)×2=168×2=336см