Відомо, що довжина прямокутника дорівнює 50 см, його ширина становить 30% від довжини. Знайдіть

ширину цього прямокутника, його периметр та площу. Запишіть результати. Ширина : CM. Периметр: __ см. Площа: см2.​ срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Даниил.

Довжина прямокутника - 50 см

Ширина прямокутника - 50*30%= 50*0,3 = 15 см

Периметр P = 50+50+15+15=130 см

Площа S = 50*15 = 750 см^2