відстань між Сімферополем іЗапоріжжям 365км і її Ємеля подолав за три дні.За перших два дні він

проїхав 246км , а за перший і третій 268км.Скільки кілометрів проїжджала піч кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

365 - 246 = 119 км проїхав за третій день

268 - 119 = 149 км проїхав за перший день

246 - 149 = 97 км проїхав за другий день