Відстань між Сімферополем і Запоріжжям. що становить 365км, Ємеля подолав на своїй печі за три

дні.За перших два дні він проїхав 246 км, а за пеший і третій-268км.Скільки кілометрів проїджала піч кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Биркун Иван.
Х + Y = 246 ---> X = 246 - Y
X + Z = 268 ---> Z = 268 - X = 268 - 246 + Y = 22 + Y
X + Y + Z = 365
( 246 - Y) + Y + ( 22 + Y ) = 365
Y = 365 - 268 = 97 (км) - за второй день
Х = 246 - Y = 246 - 97 = 149 (км) - за первый день
Z = 22 + Y = 97 + 22 = 119 (км) - за третий день
Проверка: 149 + 97 + 119 = 365