Відстань між Сімферопилем і Запоріжжям, що становить 365 км, Ємеля подолав на своїй печі за три

дні.За перших два дні він проїхав 246км, а за перший і третій--268км.Скільки км проїджала піч кожного дня?будь ласка до 18 год дуже потрібно.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанов Эльнар.

1)365-246=119 км проїхав за третій день

2)268-119= 149 км проїхав за перший день

3) 246-149=97 км проїхав за другий день

=====================

2 спосіб

==================

1)365-246=119 км за третій день

2)365-268= 97 км за другий день

3)119+97= 216 км за другий і третій разом

4)365-216= 149 км за перший день